« Svibanj 2021 »

ZA UKLJUČIVANJE U RANU INTERVENCIJU

MOLIMO POPUNITE UPITNIK NA POVEZNICI

(kliknite na sliku):

Detaljnije o stručnjacima zaposlenim u Kabinetu rane intervencije

PODRŠKA SUSTRUČNJACIMA!

Svi sustručnjaci (odgojitelji, pedijatri, socijalni radnici i sl.) kod kojih postoji potreba za savjetom, podrškom ili edukacijom u području rane intervencije kod djece u riziku ili s primjetnim odstupanjem u razvoju, svoje upite pošaljite na mail adresu: intervencija.coookt@gmail.com.

Po zaprimljenom upitu, kontaktirat će Vas naše djelatnice iz područja rane intervencije.

Tim RI

VAŽNO!!!

Poštovani roditelji,

bavještavamo Vas da Kabinet rane intervencije Centra za odgoj i obrazovanje redovno radi i u novonastalim okolnostima vezanim za epidemiju COVID 19 virusa provodeći sve potrebne epidemiološke mjere.

Sukladno preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, uputama Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, te uputama Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar, molimo sve roditelje i druge korisnike usluge da se kod dolaska u prostor Centra za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice, te kod ulaska u kabinet rane intervencije pridržavaju sljedećih uputa:

• Dolazite isključivo na pethodno zakazani termin
  • Ako dijete ili roditelj ima respiratorne simptome ili simptome zaraze COVID 19 virusom (povišena tjelesna temperatura iznad 37.2, respiratorni simptomi poput kašlja, dispneje/nedostatak zraka, nagli gubitak mirisa, okusa ili promjena okusa, glavobolja, osjećaj iznemoglosti, gastrointestinalne smetnje) molimo da ne dolazite u Kabinet RI
  • Svaki svoj nedolazak obavezno javite telefonskim putem
  • Kod ulaska u prostor Centra za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice pravilno nosite zaštitnu masku za lice (maska treba prekrivati nos, usta i bradu); zaštitna maska nije obavezna za dijete
  • Dezinficirajte obuću prelazeći preko dezinfekcijske podloge za obuću na ulasku u Ustanovu
  • Kod dolaska u našu Ustanovu obavezno dezinficirajte ruke dezinficijensom koji se nalazi na ulasku u Ustanovu
  • Obavezno se javite na info pult (kod ulaska u zgradu, desno iza staklenih vrata) gdje će naši djelatnici provjeriti tjelesnu temperaturu djeteta i roditelja ili drugih korisnika usluge
  • Prije ulaska u Kabinet RI dezinficirajte obuću prelazeći preko dezinfekcijske podloge za obuću koja se nalazi na podu
  • Ne unosite u rukama nikakve stvari sa sobom poput plišanih igračaka, lopti i slično...
  • U prostor kabineta ne donosite rezervnu obuću za sebe niti za dijete poput rezervnih kućnih papuča koje vi nosite kod kuće ili koje dijete nosi u kući, vrtiću ili slično
  • Ukoliko razvijete simptome Covid 19 zaraze ili dobijete pozitivan nalaz na Covid 19 neposredno nakon što ste bili u Kabinetu ri dužni ste nas telefonskim putem o tome obavijestiti.

BUDIMO ODGOVORNI, ČUVAJMO SVOJE ZDRAVLJE I ZDRAVLJE OSOBA OKO SEBE!!!

Tim rane intervencije COOKT-a

Priloženi dokumenti: