« Svibanj 2021 »

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Sudjelovanje COOKT-a u eTwining projektu “Ja i sva moja lica” (“Me, Myself and I”)
Autor: Erna Lojna Lihtar, 2. 10. 2020.

Centar za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice  uvijek se rado pridružuje i podržava projekte u kojima će nova iskustva  i znanja  pridonijeti  kvaliteti  u  radu s djecom s poteškoćama u razvoju. Tako nas je privukao i ovaj projekt. Naime, cilj projekta “Ja i sva moja lica” (“Me, Myself and I”) je promovirati važnost dobrog mentalnog zdravlja kod djece kroz različite, djeci primjerene aktivnosti, te ih potaknuti na prepoznavanje emocija, traženje podrške i primjereno komuniciranje unutar vlastite zajednice i šire u svrhu brige i očuvanja kako vlastitog, tako i mentalnog zdravlja zajednice. Uz to, djeca će moći prepoznati i primijeniti zdrave obrasce ponašanja kroz zanimljive aktivnosti te će moći učiti jedni od drugih, kroz iskustvo. Vjerujemo da ćemo kroz aktivnosti vezane uz ovaj projekt, a koje ćemo provoditi s učenicima Centra za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice, njihovim učiteljima pridonijeti vrijednosti ovog projekta.